Od našich bratov Čechov sme opäť dostali možnosť prezentovať #freepepo na ich veľtrhu v Ostrave KONOPEX 2023, a sme im za to veľmi vďačný. https://konopex.cz/en/home/

Čaká nás kopec práce na prípravách, a ešte viac na samotnom výstavisku, ale budú to určite opäť tri úžasné dni so skvelými ľuďmi z konopného biznisu, zaujímavé prednášky a nové priateľstvá. Dostali sme priestor aj na vlastnú prednášku, čo nás nesmierne teši a sme za to vďační.

Aby sme to vedeli zrealizovať, hodí sa nám aj zopár koruniek, a preto nám dovoľte požiadať vás o podporu. Za ňu sa vám odvďačíme aj jedinečnými darčekmi z našej produkcie…ale veď to už poznáte.

PODPORILI NÁS:

www.growland.sk/https://fatrahemp.sk/ http://colorprint.sk – Sťopa – Tulo – Jaro Jel. – Štafen – Lukáš Č. – Michal Ber. – Ján P. – Jana O. – Peter Bugan – Dany Shaggy – Lukáš Kupčík – AĎA – Jakub Tatarka – Marek Muškát – Svetlana Patakyová – Patrícia Janeková – SATOSHI NAKAMOTO – Rudy – Starejšia Iveta – Milan Kvapil – ALI z HA – Peckaodpecka – Michal Beriac – Jano Pekar – Irena Sklenicová – Jozef Golias – Mikundahmatmaghandzi Jamaiko Sakramartin – Veronika Mil. – Tomáš Pal. – Andrej Mel. – Zuzana Kov. – Marek Hadu. – Marián Šro.DZEPETTO SANTACRUZEva a Filip OstrowskiZiuzana Kov.Marián a Martin z PrágluMichaela Val. – Ivan Staf. – Janka a Ľuboš Neu.

ĎAKUJEME – SPOLU SME SILNÍ

OBJEDNÁVKY UZATVORENÉ

FREEDOM FOR CANNABIS PRISONERS – limitovaná edícia tričiek 100ks
+ TVOJE MENO NA BANERI – našich sponzorov uvádzame na samostatnom baneri
+ BONUS – šesť kusov originálnych pohľadníc s adresami konopných väzňov


OBJEDNÁVKY UZATVORENÉ

KAŽDÝ KTO SA NA PODPORE ZÚČASTNÍ BUDE ZARADENÍ DO ŽREBOVANIA O BALÍČEK KDEČOHO, ČO ULOVÍME PRI ROZDÁVAČKÁCH VYSTAVOVATEĽOV.

Zopár foto z minulého roku: