RODINKÁRSTVO V SÚDNICTVE ALEBO PREVÁDZANIE KONOPY NA PERECENTCOIN

Reforma súdnictva má množstvo dôvodov, ale tým hlavným je narušenie homogenity rodinných väzieb, ktoré vznikali už za komunizmu, a pretrvali pekne krásne zabetónovane až po dnes.Videli sme to krásne na prípade Moniky Jankovskej. A to je len jeden odhalený prípad rodinkárstva v súdnictve. Toto je podľa mň alen špička ľadovca.

Je to uzavretý inštitút, ktorý si stanovil vlastné pravidlá, a hrá si svoju vlastnú mocenskú hru. Je jasné, že nik z nich, nechce túto moc pustiť z rúk.Venovali tomuto zaisteniu si moci niekoľko generácií, od deda po vnukov a vnučky. A teraz by o to mali prísť kvôli nejakým reformám. Je jasné, že budú kopať. Lebo oni to majú dobre nastavené, a sú nedotknuteľní. Percentuálne výkony súdov sú dobré, a biznis funguje.

Aký biznis? No biznis s rozsudkami. Lebo nemáme nik ružové okuliare o sile úplatkov a známostí na Slovensku. Ale ako to môže fungovať, že im sedia prercentá výkonu, aj biznis? No jednoducho. Máme tu predsa ľahké obete, užívateľov drog. Tí nemajú na kvalitných právnikov, a je možné ich zaradiť do paragrafu podľa potreby, aby sedeli percentá. Je to tak jednoduché. Mysleli ste si, že biznis má z drogami len dealer?

Nie, aj súdy, a polícia, aj správa väzníc. Ti všetci na nich zarábajú, a budujú si prospech na ich tragédiách. A nik to meniť nechce, lebo to je mašinéria z ktorej má prospech obrovské množstvo ľudí v systéme.Konopný biznis fičí na plné kotle fičí už dlhé roky v systéme, obchoduje ako percentcoin úspechu.

Sleduj nás aj na facebooku: https://www.facebook.com/freepepofb
a na instagrame: https://www.instagram.com/freepepo_oficial/