A kto vlastne stvoril dezolátov?

Vôbec sa nedivím, že medzi mladými prevláda nedôvera voči štátu. Skepsa, a neochota sa spolupodieľať na spoločnosti. Veď keď to vidia, ako štát pristupuje ku ich rovesníkom, za prechovávanie konopy. Keď vidia ako ľudí súdia, a definujú konopu ako obzvlášť nebezpečnú rastlinu. Alebo ako spravia narkobaróna z kamaráta čo si kúpil trochu MDMA, alebo LSD.

Ale mladí ľudia nie sú jebnutí. Oni si vedia nájsť informácie a výsledky najnovších vedeckých výskumov, ktoré jednoznačne preukazujú liečebný potenciál konopy, MDMA či LSD, ktoré štát definuje ako OBZVLÁŠŤ NEBEZPEČNÉ. Oni cestujú, a vidia prístup ku konope a užívateľom v okolitých krajinách. Stačí im zájsť do susedných Čiech, kde v každom druhom fóliovníku trhajú fólie špice  hrubé ako stehno.

Ako môžu veriť v štát, v ktorom sudcovia považujú za morálne zničiť niekomu život, a preexponovane trestať, za to, čo je vedecky preukázané liečivo. Ako majú veriť štátu, kde násilník dostane trest nižší, ako ich kamaráti čo hulili špeky, alebo chceli ísť meditovať s kyselinou na chatu.

Takýto štát, a takúto spravodlivosť, vám mladí môžu osrať vážení politici, sudcovia, prokurátori a policajti. Takto ich k morálnemu životu neprivediete. Takto budete pre mladých len klauni bez rešpektu. S touto mládežou nevytvoríte svoju krásnu budúcnosť. Táto mládež jedného dňa príde podpáliť to čo budujete, tú vašu “spravodlivú spoločnosť”

A čo tí dezoláti?

Politici a policajti plačkajú, že dezoláti robia bordel a problémy. Ale neplačkajte, to je výsledok vašej práce. To vy ste si ich vychovali svojimi dezinformáciami. Amorálnymi trestami za substancie. To vy ste spôsobili ich zmätok v hodnotách, keď pestovateľov trestáte viac ako vrahov. Hlavy z riti von. Toto je výsledok vašej aktiviti. 

Dezoláti sa neobjavili, ty si si ich vychoval drahý môj štát!
Mladých nútiš k tomu aby si bol nenávidený, drahý štát, nečaká ťa svetlá budúcnosť.

#freepepo


Ak chceš podporiť iniciatívu freepepo, tak klikaj sem: https://www.freepepo.sk/podpora/

Sleduj nás aj na facebooku: https://www.facebook.com/freepepofb
a na instagrame: https://www.instagram.com/freepepo_oficial/