….tak by sa dali nazvať naše súdne procesy. Ani sa nebavme o tom, že tu vôbec nikto okrem obvineného nemusí dodržiavať zákony. Ani policajti, ani sudcovia, ani prokurátori. Títo môžu porušovať zákon na bežiacom páse. Spravodlivosť je na našich súdoch handra.

TLAČENIE NA PILU: Aktuálnou snahou sudcov, je zbaviť sa prípadov. Rýchlo všetkých odsúdiť. Veď všetko bude podľa zákona. Bude to síce neľudské, ale podľa zákona. Nech si to riešia odvolacie súdy. Vedia, že ich práca je pod drobnohľadom, a vedia, že to čo robia je na hrane morálnosti, tak sa toho chcú zbaviť. 

ÚSTAVNÝ SÚD: Ten zamietol všetky dovolania o porušení práv obvinených, ….čo na to povedať. Neprávom získané dôkazy, chybné expertízy, neoddôvodniteľná väzba……všetko je vraj ok.

ZHABANIE PEŇAZÍ: Pri zatknutí Mila, Ireninho muža, zhabali policajti 3400 euro hotovosti. Tvrdo zarobené peniaze na predaji domáceho masla, mlieka, kačíc, oblátok. A podľa všetkého, ich štát Irene nevráti.

POLITICI: tí špekulujú ako beta z guľometom, a vôbec netušia o čom hovoria. Miešajú sa im dojmy s pojmami. Maly by zvolať snem konopných nadšencov, a už im to vysvetlíme…..ale naďalej po starom, nečakajte od nich veľa.

SPOLU SME SILNÍ

#freepepo


Ak chceš podporiť iniciatívu freepepo, tak klikaj sem: https://www.freepepo.sk/podpora/

Štát si stále omiela svoje nezmysli, ktoré nezodpovedajú vede ani morálnemu prístupu, ani osobným slobodám. Preto ich podpor ty, sme jediný komu to nie je jedno, štát na nich serie!

Sleduj nás aj na facebooku: https://www.facebook.com/freepepofb
a na instagrame: https://www.instagram.com/freepepo_oficial/