Vidíme to na vlastné oči a počuje na vlastné uši. Podvodníci, korupčníci, úplatní sudcovia, osobné záujmy v policajných zložkách……všade korupcia a manipulácia.

A v tomto chaose ti súdia kamaráta za pestovanie konopy ako teroristu. To ti hlava neberie. Do toho oznámi Taliansko, Luxembursko a švajčiarsko, že idú legalizovať. Tvojho kamaráta však súdia ako teroristu.

Prokurátorovi aj sudcovi to príde normálne….vravíš si, sú kompletní? O čo im ide? Normálne to pride aj mnohým mudrlantom na internete, ale na také nuly srať. Sebastredný somárikovia, čo vedia len papagájovať…….ale u tých sudcov by človek očakával dáku sebareflexiu. Menej predsudkov, viac reálií….ale nič…..jeden prokurátor vypadá aj tak, že je furt nacecaný, a druhý, že mu viac záleží na tom ako vypadá…… Rodinné klany, ktoré si idú svoju mechaniku chodenia do práce,  a hazardujú s ľudským životom, 5-6 rokov hore dole

To ti hlava neberie, kde sa stratila základná morálka, schopnosť pochopiť problematiku až potom vyriecť názor, snaha o spravodlivosť, reálne zhodnotenie veci…..toto tým v práve študovaným pánom stačí?

Tak to ste páni sudcovia a prokurátori veľmi smutné karikatúry spravodlivosti.

#freepepo


Ak chceš podporiť iniciatívu freepepo, tak klikaj sem: https://www.freepepo.sk/podpora/

Sleduj nás aj na facebooku: https://www.facebook.com/freepepofb
a na instagrame: https://www.instagram.com/freepepo_oficial/