Treba nám peniaze? Je to jednoduché.
DESIATKY MILÓNOV ročne ušetríme ak zavedieme alternatívne tresty pre prechovávateľov a pestovateľov konopy. Rastliny ktorá je vedecky uznaným liečivom.
A DESIATKY MILÓNOV vieme zarobiť na DPH, ak dekriminalizujeme konopu. Rastlinu, ktorá je v mnohých krajinách legalizovaná ako alkohol či cigarety.
A ďalšie DESIATKY MILÓNOV ušetríme na výdavkoch za zdravotnú starostlivosť ak zavedieme národný CBD program. Ak vláde chýbajú len peniaze, tak tu je riešenie. Ak vláde chýba odvaha, to je druhá vec.

Mnohé americké štáty i Kanada, konopu legalizovali, a prinieslo im to enormné príjmy do štátnej pokladnice. Taliansko to pochopilo, a na budúci rok tak spravia tiež, aj im sa hodia milíóny do štátnej kasy.

Máme kvalitnú a úrodnú pôdu, ktorú pomaly nemá kto obrábať, lebo sa to finančne neoplatí. A pritom stačí tak málo, aby sme sa stali zeleným srdcom Európy, a dali tisíckam ľudí prácu. Stačí investovať do overených technológií, a investície sa nám vrátia behom krátkeho času. ľudia budú mať dobre platenú prácu, a štát zarobí tiež. Štátna kasa, farmakológia, staviteľstvo, odevný priemysel, potravinársky priemysel, veda, výskum… všetci by z toho profitovali.

ZDRAVÉ SLOVENSKO: Lacné a účinné lieky pre mnohých pacientov, ktoré si vieme vyrobiť pomocou finančne dostupných procesov a technológií. Mnohým diagnozam konopné lieky dokážu nahradiť konvenčnú liečbu, a onkologickým pacientom výrazne zlepšujú konvenčnú liečbu. Konopné lieky nezaťažujú obličky, pečeň ani tráviaci trakt, tak ako to robia štandardné liečivá. 

Ak chceš podporiť iniciatívu freepepo, tak klikaj sem: https://www.freepepo.sk/podpora/